Περιεχόμενα Θεματικές Συνεδρίου Σημαντικές Ημερομηνίες Υποβολή Εργασιών Εγγραφές Χρήσιμοι σύνδεσμοι Περιγραφή Στις 3, 4 & 5 Νοεμβρίου 2017, θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα το 11ο Πανελλήνιο Συνέδριο με Διεθνή Συμμετοχή της Ελληνικής Επιτροπής Προσχολικής Αγωγής (Organisation Mondial pour l’Education Préscolaire – Ο.Μ.Ε.Ρ.) που οργανώνεται σε συνεργασία το Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΤΕΑΠΗ) της … Συνεχίστε να διαβάζετε το 11ο Πανελλήνιο Συνέδριο OMEP «Από εδώ και από παντού: εκπαιδευτικές αλλαγές και παιδαγωγικές πρακτικές για ένα ανοιχτό σχολείο».